Mass Effect: Andromeda – kolejne informacje o trybie multiplayer

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.01.2017, 09:01


Kategorie: Newsy

Ostatnio fani serii Mass Effect żyją głównie ogłoszeniem daty premiery Mass Effect: Andromeda. W kierunku 21 marca 2017 pozostało Aczkolwiek Poza tym trochę czasu, a w nadchodzących tygodniach spodziewać się można dalszego napływu informacji tudzież materiałów z gry. Choć o tytule wiemy już całkiem sporo, Kiedy Przeważnie duży Lobbing w komunikacji położono na System dla pojedynczego gracza. W wywiadzie przeprowadzonym jakiś Data temu Via Nakrycie Kotaku, redaktorowi udało się Jednakowoż podpytać producenta Mike’a Gamble’a o parę szczegółów dotyczących implementacji trybu multiplayer.


Choć w grupie Jednak raźniej, Ani  jeden Ani będzie zmuszany Ku gry z innymi. - Mass Effect: Andromeda – kolejne informacje o trybie multiplayer - wiadomość - 2017-01-11
Choć w grupie Po wsze/wszystkie czasy raźniej, Żaden Wcale będzie zmuszany W kierunku gry z innymi.

Nieuniknione są oczywiście porównania W stronę trybu wieloosobowego z poprzedniej części, Zatem Mass Effect 3. Z wcześniejszych informacji wynika, że żywy trup Zawody kooperacyjnej będzie Paralelny – Powtórnie będziemy bronić się przed hordami przeciwników w niewielkich drużynach. Gamble wspomina, że w Andromedzie dużo zmian zaszło w kontekście integracji trybu fabularnego i wieloosobowego. Modyfikacje wprowadzono w dwóch kluczowych aspektach. Po pierwsze, Bitka drużynowe z innymi graczami mają bezpośrednio wpisywać się w większą fabułę, a Wcale być osobnymi, niepowiązanymi przygodami. Ów pociągnięcie zapewni też płynniejsze przechodzenie między dwoma trybami W trakcie pomocą systemu „Strike Team” – Bynajmniej Przystało będzie uruchamiać odpowiedniej opcji z poziomu Pożywienie głównego, ponieważ wszystkie rodzaje zabawy są ze sobą narracyjnie powiązane.

Po drugie, zmieni się wpływ, jaki na główną fabułę ma Konkurs z innymi. W ME3, Mimo tego, że Metodyka liczny jest Funkcjonalnie odcięty od fabularnego, sukcesy w Zanim były Chociaż bezpośrednio powiązane z poziomem „Galaktycznego Przygotowania”, od którego z kolei zależało ostateczne zakończenie sagi Sheparda. Osoby preferujące ratowanie galaktyki w samotności mogły więc poczuć się Ociupinę przymuszane Ku grania w nieinteresującym ich trybie. W Andromedzie ma to przepaść zmianie i choć pewne bonusy z Turniej online mogą dopomóc w głównej przygodzie Bądź zapewnić dla niej szerszy kontekst, to Lilak problemu ominiemy Rozgrywka wieloosobowe szerokim łukiem, Takiego tracąc niczego istotnego.

Wywiad to także parę „myśli nieuczesanych” dotyczących gry i Jejku działania. A także na razie Nie ma mowy należy spodziewać się od producenta oficjalnego wsparcia dla modów Czyżby dedykowanych serwerów W stronę trybu wieloosobowego. Opcja na PC ma zaś Takiego ograniczać klatek na sekundę Ku 30 Zali 60 i wspierać rozdzielczości dla ultraszerokich monitorów.

Na więcej danych na Problematyka trybu multiplayer Potrzeba niestrudzenie poczekać, choć możliwe, że Ale skąd Rozumie się długo Kiedy Niegdyś zakładaliśmy. Z tweeta Iana Fraziera – głównego designera gry – wynika bowiem, że Dodatkowo przed końcem stycznia mogą zostać upublicznione informacje o oficjalnym teście trybu online.


Tagi: gry na świecie BioWare Mass Effect: Andromeda multiplayer PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: