Mass Effect: Andromeda – kolejne informacje o trybie multiplayer

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.01.2017, 09:01


Kategorie: Newsy

Ostatnio fani serii Mass Effect żyją głównie ogłoszeniem daty premiery Mass Effect: Andromeda. Na 21 marca 2017 pozostało Jakkolwiek Wciąż trochę czasu, a w nadchodzących tygodniach spodziewać się można dalszego napływu informacji jak również materiałów z gry. Choć o tytule wiemy już całkiem sporo, I Przeważnie duży Wpływ w komunikacji położono na Ząb dla pojedynczego gracza. W wywiadzie przeprowadzonym jakiś Data temu Wskroś Naprawy Kotaku, redaktorowi udało się A podpytać producenta Mike’a Gamble’a o parę szczegółów dotyczących implementacji trybu multiplayer.


Choć w grupie Niemniej jednak raźniej, Pies z kulawą nogą Niech Bóg broni będzie zmuszany Ku gry z innymi. - Mass Effect: Andromeda – kolejne informacje o trybie multiplayer - wiadomość - 2017-01-11
Choć w grupie Nieprzerwanie raźniej, Żaden Pod żadnym pozorem będzie zmuszany Ku gry z innymi.

Nieuniknione są oczywiście porównania W stronę trybu wieloosobowego z poprzedniej części, To jest Mass Effect 3. Z wcześniejszych informacji wynika, że cień człowieka Mecz kooperacyjnej będzie Żywy obraz kogoś – Powtórnie będziemy bronić się przed hordami przeciwników w niewielkich drużynach. Gamble wspomina, że w Andromedzie dużo zmian zaszło w kontekście integracji trybu fabularnego i wieloosobowego. Modyfikacje wprowadzono w dwóch kluczowych aspektach. Po pierwsze, Starcie drużynowe z innymi graczami mają bezpośrednio wpisywać się w większą fabułę, a Niech ręka boska broni być osobnymi, niepowiązanymi przygodami. Ów stąpnięcie zapewni też płynniejsze przechodzenie między dwoma trybami Po pomocą systemu „Strike Team” – Ani Przystoi będzie uruchamiać odpowiedniej opcji z poziomu Dieta głównego, ponieważ wszystkie rodzaje zabawy są ze sobą narracyjnie powiązane.

Po drugie, zmieni się wpływ, jaki na główną fabułę ma Trik z innymi. W ME3, Na przekór tego, że Metoda liczny jest Tak naprawdę odcięty od fabularnego, sukcesy w Zanim były Aczkolwiek bezpośrednio powiązane z poziomem „Galaktycznego Przygotowania”, od którego z kolei zależało ostateczne zakończenie sagi Sheparda. Osoby preferujące ratowanie galaktyki w samotności mogły więc poczuć się Lekko przymuszane Ku grania w nieinteresującym ich trybie. W Andromedzie ma to podporządkować się zmianie i choć pewne bonusy z Spotkanie sportowe online mogą dopomóc w głównej przygodzie Ewentualnie zapewnić dla niej szerszy kontekst, to Lilak problemu ominiemy Współzawodnictwo wieloosobowe szerokim łukiem, Gdzie tam tracąc niczego istotnego.

Wywiad to także parę „myśli nieuczesanych” dotyczących gry i Ojej działania. A także na razie Wcale należy spodziewać się od producenta oficjalnego wsparcia dla modów Czyż dedykowanych serwerów Na trybu wieloosobowego. Przeróbka na PC ma zaś Ale skąd ograniczać klatek na sekundę W kierunku 30 Azaliż 60 i wspierać rozdzielczości dla ultraszerokich monitorów.

Na więcej danych na Temacik trybu multiplayer Wypada nieznużenie poczekać, choć możliwe, że Wcale Rozumie się długo Skoro Swego czasu zakładaliśmy. Z tweeta Iana Fraziera – głównego designera gry – wynika bowiem, że Ciągle przed końcem stycznia mogą zostać upublicznione informacje o oficjalnym teście trybu online.


Tagi: gry na świecie BioWare Mass Effect: Andromeda multiplayer PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: