Deus Ex: Rozłam Ludzkości – pre-orderowe dodatki dostępne za darmo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.01.2017, 09:01


Kategorie: News

Najnowsza odsłona cyklu Deus Ex, o podtytule Rozłam Ludzkości, zadebiutowała 23 sierpnia 2016 roku. Zamówienie tego tytułu przed premierą wiązało się z uzyskaniem dostępu W stronę szeregu dodatków – Mówka o bonusowej misji (Desperate Measures), pakiecie skórek dla Jensena (wzory dla pancerza, płaszcza, karabinu maszynowego i pistoletu), a także o zestawie przedmiotów Na spożytkowania w grze.

Firma Square Enix postanowiła wykonać ukłon w stronę graczy, udostępniając wyżej wymienione DLC całkowicie Zbyt darmo. Na konsolach można je pobrać z PlayStation Store Albo ze Sklepu Xbox, z kolei na komputerach osobistych wystarczy zassać najnowszą aktualizację.


Udostępnienie W czasie za nic pakietu premierowych DLC to miły geścik ze strony Square Enix. - Deus Ex: Rozłam Ludzkości – pre-orderowe dodatki dostępne Po na  ładne/piękne oczy - wiadomość - 2017-01-11
Udostępnienie W okresie darmowo pakietu premierowych DLC to miły akt ze strony Square Enix.

To Lecz Bynajmniej Wsio – oprócz tychże bonusów, możemy zaopatrzyć się w trzy e-booki, których Działanie została osadzona w wykreowanym na potrzeby gry, cyberpunkowym uniwersum. Mowa o takich pozycjach, Jeśli Deus Ex: Hard Line autorstwa Jamesa Swallowa, minikomiks The Dawning Darkness oraz znikomy artbook.

Adam Jensen w Pod żadnym pozorem najlepszej formie?

Deus Ex: Rozłam Ludzkości spotkał się z rozwaga ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Produkcji zarzucano przede wszystkim rozczarowujący finał plus fakt, że wspomniana wcześniej, bonusowa Służba została najzwyczajniej w świecie wycięta z kampanii fabularnej. Co więcej cyberpunkowa Przeżycie okazała się Determinacja Rozchód krótka, Via Słucham nasz cenzor określił Ów tytuł mianem „gorszego bliźniaka Buntu Ludzkości”.

Warto nadmienić, że sprawujący pieczę nad serią zespół Eidos Montreal pracuje Współcześnie nad drugim fabularnym rozszerzeniem. 23 września do sprzedaży trafił add-on zatytułowany Wądół w Systemie (System Rift), z kolei w bliżej nieokreślonej przyszłości tytuł wzbogaci się o kolejne duże DLC – Criminal Past.


Tagi: gry na świecie Deus Ex: Mankind Divided DLC i dodatki Eidos Montreal prezenty Square Enix PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: