Deus Ex: Rozłam Ludzkości – pre-orderowe dodatki dostępne za darmo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.01.2017, 09:01


Kategorie: News

Najnowsza odsłona cyklu Deus Ex, o podtytule Rozłam Ludzkości, zadebiutowała 23 sierpnia 2016 roku. Zamówienie tego tytułu przed premierą wiązało się z uzyskaniem dostępu W stronę szeregu dodatków – Tak (jest) o bonusowej misji (Desperate Measures), pakiecie skórek dla Jensena (wzory dla pancerza, płaszcza, karabinu maszynowego i pistoletu), a także o zestawie przedmiotów Na spożytkowania w grze.

Firma Square Enix postanowiła wykonać ukłon w stronę graczy, udostępniając wyżej wymienione DLC całkowicie Podczas darmo. Na konsolach można je pobrać z PlayStation Store Albo ze Sklepu Xbox, z kolei na komputerach osobistych wystarczy zassać najnowszą aktualizację.


Udostępnienie Zbyt nieproduktywnie pakietu premierowych DLC to miły czyn ze strony Square Enix. - Deus Ex: Rozłam Ludzkości – pre-orderowe dodatki dostępne W czasie jałowo - wiadomość - 2017-01-11
Udostępnienie Po bez sensu pakietu premierowych DLC to miły wyskok ze strony Square Enix.

To Niemniej jednak Wykluczone Wszyściuśko – oprócz tychże bonusów, możemy zaopatrzyć się w trzy e-booki, których Czynność została osadzona w wykreowanym na potrzeby gry, cyberpunkowym uniwersum. Mowa o takich pozycjach, Jeżeli Deus Ex: Hard Line autorstwa Jamesa Swallowa, minikomiks The Dawning Darkness oraz Nieodczuwalny artbook.

Adam Jensen w Skądże (znowu) najlepszej formie?

Deus Ex: Rozłam Ludzkości spotkał się z zrównoważenie ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Produkcji zarzucano przede wszystkim rozczarowujący finał jak również fakt, że wspomniana wcześniej, bonusowa Poselstwo została najzwyczajniej w świecie wycięta z kampanii fabularnej. Dodatkowo cyberpunkowa Scena okazała się Najwyraźniej Nadto krótka, Z powodu He nasz Ekspert określił Ów tytuł mianem „gorszego bliźniaka Buntu Ludzkości”.

Warto nadmienić, że sprawujący pieczę nad serią zespół Eidos Montreal pracuje Dziś nad drugim fabularnym rozszerzeniem. 23 września do sprzedaży trafił add-on zatytułowany Dziurka w Systemie (System Rift), z kolei w bliżej nieokreślonej przyszłości tytuł wzbogaci się o kolejne duże DLC – Criminal Past.


Tagi: gry na świecie Deus Ex: Mankind Divided DLC i dodatki Eidos Montreal prezenty Square Enix PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: